Адвокат - юридические услуги
Украина,   г. Хмельницкий,   ул. Проскуровская,24/1, кв.3
тел.:   8(0382) 65-98-82,   моб.:  8(067) 738-99-88,   факс: 8(0382) 65-98-82
e-mail: udaha77@mail.ru

Адвокат - юридические услуги
Адвокат г.Хмельницкий, Леонид Гордеев
О нас
ОФІС у 3D ФОРМАТІ
Справочник
Программа для сдачи экзамена на адвоката
Юридические услуги
Как стать адвокатом в городе Хмельницком
Обновлённый реестр адвокатов Хмельницкой области
Хмельницька обласна громадська організація Об`єднання правників «Подільський правозахисний рух»
vybory.org.ua м.Хмельницький. Вибори 2014 р.
СТАТЬИ
Наши партнёры
Контакты


Адвокат у сімейних справах в м. Хмельницькому.

Адвокат у сімейних справах (розлучення, розподіл майна) в м. Хмельницькому.

За допомогою адвоката котрий спеціалізується у сімейних справах в м. Хмельницькому ви зможете вдало розвязати конфлікт, що у вас виник.   


Згідно українського Сімейного кодексу шлюб – це союз чоловіка та жінки, що був зареєстрований у органі реєстрації актів цивільного стану. Також співмешкання жінки та чоловіка без реєстрації шлюбу не є підставою для появи між ними прав й обов’язків подружжя. Тож якщо у вас шлюб зареєстровано, то у цьому випадку правові відносини стосуються Сімейного Кодексу України.


У наш час багатьом родинам доводиться зіштовхуватися із розірванням шлюбу у суді, розподілом майна. В разі виникнення такої ситуації – допомога юриста у м. Хмельницькому у сімейних справах - необхідна!


Послуги адвоката у сімейних справах (розлучення, розподілу майна) в м. Хмельницькому містять:

·    різнобічний аналіз ситуації котра склалася у родині та надання клієнту порад щодо найкращих шляхів виходу із конфліктної ситуації;

·        підготовка документації для розгляду під час судового засідання;

·        подання позовної заяви до суду та представлення клієнта під час судової тяганини;

·        у разі потреби оскарження судових рішень у судах вищих інстанцій;

·        допомога адвоката під час виконання судових рішень;

Адвокат котрий спеціалізується на сімейних справах допоможе та підкаже Вам послідовність дій котрі потрібно зробити під час процесу розлучення:

·        які дії потрібно виконати до початку процесу розлучення;

·       послідовність дій під час судового розгляду справи, розподілу спільного майна, під час       розгляду питань щодо опіки над дітьми, виплати аліментів і т.д.;

·        як звести до мінімуму грошові витрати;

·        як судити частину спільного майна;

·        яку документацію необхідно зібрати для судового позову та багато іншого.

Нині, коли багато людей не дуже добре знайомі із особливостями Сімейного кодексу, у випадку рішення щодо розлучення краще за все звернутися до досвідченого адвоката  котрий спеціалізується на сімейних конфліктах. Адже багато людей й гадки не мають як же ж правильно написати заяву на розірвання шлюбу, офіційно оформити розподіл майна. Крім того грамотний юрист допоможе у випадку необхідності встановлення батьківства, підготує заяву, крім того незамінна поміч адвоката якщо розподіл майна проводитиметься у суді. Правозахисник адекватно оцінить ситуацію та максимально захистить інтереси дітей.

 


Якщо Вам необхідні юридичні послуги в м. Хмельницькому та по всій території України юридичне бюро адвоката Гордєєва надасть допомогу, в різних галузях права, представить ваші інтереси в судах, надасть послуги адвоката, ви зможете отримати юридичну консультацію та комплексні юридичні услуги, і будь яку іншу юридичну допомогу. Все це ви зможете отримати звернувшись до нас:


  -29000, Україна,  м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 24/1,оф.3,

тел.: +3 8(0382) 65-98-82,  моб.:+3 8(067) 738-99-88.            f

 

 • 29.07.15
  29 липня 2015 року пішла з життя Клара Григорівна Маргулян.

  заслужений юрист України. Переможець конкурсу «Людина року-2001» у номінації «За професіоналізм», «Людина року-2002» у номінації «Благодійник» вона понад 60 років працювала в адвокатурі, тривалий час очолювала кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури Хмельницької області.


 • 11.04.15
  Вітаю вас із світлим Воскресінням Христовим!

       Я щасливий, що в ці  хвилини ми разом, і увесь православний світ, і з вірою та любов’ю славимо це свято, який, ми маємо надію, принесе нам усім багато радості, та щастя,  -  мир  і  благодать  на  нашу землю.                                       


 • 09.06.14
  Пояснительная записка к проекту Закона о внесении изменений в Закон Украины

  Перший досвід реалізації Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» свідчить про необхідність подальшого удосконалення правового регулювання питань доступу до зайняття адвокатською діяльністю, розширення професійних прав адвокатів і забезпечення гарантій здійснення адвокатської діяльності, а також удосконалення інституційної основи адвокатури.


 • Все статьи