Адвокат - юридические услуги
Украина,   г. Хмельницкий,   ул. Проскуровская,24/1, кв.3
тел.:   8(0382) 65-98-82,   моб.:  8(067) 738-99-88,   факс: 8(0382) 65-98-82
e-mail: udaha77@mail.ru

Адвокат - юридические услуги
Адвокат г.Хмельницкий, Леонид Гордеев
О нас
ОФІС у 3D ФОРМАТІ
Справочник
Программа для сдачи экзамена на адвоката
Юридические услуги
Как стать адвокатом в городе Хмельницком
Обновлённый реестр адвокатов Хмельницкой области
Хмельницька обласна громадська організація Об`єднання правників «Подільський правозахисний рух»
vybory.org.ua м.Хмельницький. Вибори 2014 р.
СТАТЬИ
Наши партнёры
Контакты


Виконання рішення суду.

Виконання рішення суду. Судове виконання. Примусове виконання. Виконання судових рішень.

Виконавче провадження - це комплекс дій, що встановлені Законом "Про виконавче провадження". Ці дії мають на меті примусове виконання рішень судових органів. Виконавче провадження – це завершальна стадія будь-якого судового провадження. У виконавчому провадженні фігурують боржник та стягувач. Ці особи мають право брати участь у виконавчому провадженні як власноруч, так і за допомогою посередників.


Кваліфікований юридичний супровід виконавчого провадження – це чи не найголовніша частина у судовій тяганині, тому, аби не зазнати як матеріальних, так і моральних збитків, не можна залишати виконання рішення суду напризволяще!


Сьогодні виконавчі служби катастрофічно завантажені роботою, саме тому без відповідного супроводу й допомоги у виконанні рішення суду, виконання стягнення може затягтися. Звісно ж виконавче провадження буде відкрито, проте ніяких кроків щодо його реалізації не проходить. Крім того є ймовірність того, що провадження буде закритим, а рішення судових інстанцій – відкликане без виконання. Часом сторони можуть навіть і не отримати відповідних рішень, щодо відкриття судового провадження. А саме відсутність цих рішень дають можливість боржникам в подальшому оскаржувати дії виконавців, якщо вони були невірно повідомлені. Тож аби усе було правильно оформлено та не виникло неприємностей, чи проблем із документацією варто звертатися у подібних справах до фахівців у цій сфері.      


Сьогодні адвокати нашої контори надають весь спектр послуг, які стосуються відкриття та супроводу виконавчого виробництва в м. Хмельницькому та області (реалізація виконань судових рішень).  Тож звернувшись до нас та завдяки кваліфікованим юридичним послугам клієнти збережуть час виконання виконавчого провадження і заборгованість буде стягнена у найкоротший час.  


На усіх етапах виконавчого провадження адвокат забезпечує захист та дотримання прав й інтересів юридичних та фізичних осіб:


·        Підготовка відповідної документації до виконавчих органів;

·        Участь адвоката під час виконання рішень судових органів;

·        Відновлення строків для представлення виконавчих документів;

·        Відтермінування виконання рішень;

·        Заявка щодо стягнення;

·        Арешт статків боржника;

·        Оцінка власності боржника;

·        Звільнення майна з-під арешту;

·        Оцінка власності боржника;

·        Проведення аукціонів щодо реалізації нерухомості;

·        Стягнення грошових коштів і т.д.


Для того, аби запобігти затягуванню строків виконання, нездійснення виконання, чи то неналежному виконанню рішень, та для захисту прав свого клієнта саме адвокат здійснює контроль за своєчасністю та вірністю здійснення виконання рішень судових органів до фінальної стадії виконавчого провадження.


Якщо Вам необхідні юридичні послуги в м. Хмельницькому та по всій території України юридичне бюро адвоката Гордєєва надасть допомогу, в різних галузях права, представить ваші інтереси в судах, надасть послуги адвоката, ви зможете отримати юридичну консультацію та комплексні юридичні услуги, і будь яку іншу юридичну допомогу. Все це ви зможете отримати звернувшись до нас:


  -29000, Україна,  м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 24/1,оф.3,

тел.: +3 8(0382) 65-98-82,  моб.:+3 8(067) 738-99-88.              f

 

 • 29.07.15
  29 липня 2015 року пішла з життя Клара Григорівна Маргулян.

  заслужений юрист України. Переможець конкурсу «Людина року-2001» у номінації «За професіоналізм», «Людина року-2002» у номінації «Благодійник» вона понад 60 років працювала в адвокатурі, тривалий час очолювала кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури Хмельницької області.


 • 11.04.15
  Вітаю вас із світлим Воскресінням Христовим!

       Я щасливий, що в ці  хвилини ми разом, і увесь православний світ, і з вірою та любов’ю славимо це свято, який, ми маємо надію, принесе нам усім багато радості, та щастя,  -  мир  і  благодать  на  нашу землю.                                       


 • 09.06.14
  Пояснительная записка к проекту Закона о внесении изменений в Закон Украины

  Перший досвід реалізації Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» свідчить про необхідність подальшого удосконалення правового регулювання питань доступу до зайняття адвокатською діяльністю, розширення професійних прав адвокатів і забезпечення гарантій здійснення адвокатської діяльності, а також удосконалення інституційної основи адвокатури.


 • Все статьи