Адвокат - юридические услуги
Украина,   г. Хмельницкий,   ул. Проскуровская,24/1, кв.3
тел.:   8(0382) 65-98-82,   моб.:  8(067) 738-99-88,   факс: 8(0382) 65-98-82
e-mail: udaha77@mail.ru

Адвокат - юридические услуги
Адвокат г.Хмельницкий, Леонид Гордеев
О нас
ОФІС у 3D ФОРМАТІ
Справочник
Программа для сдачи экзамена на адвоката
Юридические услуги
Как стать адвокатом в городе Хмельницком
Обновлённый реестр адвокатов Хмельницкой области
Хмельницька обласна громадська організація Об`єднання правників «Подільський правозахисний рух»
vybory.org.ua м.Хмельницький. Вибори 2014 р.
СТАТЬИ
Наши партнёры
Контакты


Допомога адвоката по кримінальних справах.

Адвокат по кримінальним справам - захист адвоката у кримінальному процеcі

   Плануючи захист власних інтересів у суді не можна покладатися на те, що прокурор чи слідчий захищатимуть права чи інтереси підсудного, обвинуваченого. Тож у випадку  якщо ви чи ваші рідні зіштовхнулися із необхідністю кваліфікованого захисту при розгляді кримінальної справи, вам буде потрібен досвідчений адвокат. Адвокат із кримінальних справ надасть кваліфіковану допомогу клієнту, як під час досудового слідства, так і під час розгляду справи у суді.

 

   Захисник (адвокат) детально аналізуючи ситуацію, що склалася дає свою оцінку діям у відповідних супровідних документах, при цьому порівнюючи її із точкою зору сторони обвинувачення, критикуючи їхні дії на користь захисту інтересів свого підзахисного. 

 

Як показує практика досудове слідство у справі працює на обвинувачувальний вирок, тож під час розгляду кримінальної справи необхідно скористатися допомогою досвідченого адвоката. Адже людина, яка незнайома із тонкощами розгляду кримінальних справ та притягується до відповідальності залишається наодинці із потужною машиною обвинувачення. Українська Конституція гарантує право на захист кожному громадянину. Тому органи досудового слідства повинні пояснити людині те, що вона має право на адвоката. Тож у протоколі після роз’яснення прав та свобод підозрюваний повинен зазначити: "Своє право на захисника розумію. Бажаю мати своїм захисником (необхідно вказати адвоката, його контактний телефон та адреса)", або ж, за бажанням людини, може бути призначено два або три захисники.


У компетенції адвоката також є право оцінки наявних доказів. Їх оцінка та значення у кримінальній справі наводиться захисником у процесуальних документах. Проте аналіз доказів адвокатом не є обов*язковим для органів дізнання та при судовому розгляді. Проте зобов’язанням вище вказаних інстанцій є надання адвокату відповідей щодо його клопотань, скарг, заяв мотивуючи при цьому свою незгоду із позицією захисту. Варто пам’яти, що у випадку незгоди слідчих чи судових органів із позицією захисту, це ще не означає, що адвокат помилився. Правильність позиції адвоката можуть підтвердити суди вищих інстанцій. Позицію, на якій наполягає захист обвинуваченого можуть підтримати Конституційний Суд України чи Європейський суд з прав людини. 


І ще одне - у випадку якщо вас викликають до правоохоронних органві найкращим виходом буде прийти туди із адвокатом, або ж принаймні проконсультуватися з ним. Так ви зможете вберегти себе від невірних дій, які могли б погіршити становище.

 

Адвокат  по кримінальних справах:

 

·        забезпечить кваліфікований захист інтересів обвинувачуваного на час досудового слідства;

 

·        надасть допомогу під час проведення допитів, слідчих експерементів та ін;

 

·        правова допомога під час проведення очних ставок.

 

Крім того адвокат по кримінальним справам:


·        проводить відвідини обвинуваченого у СІЗО;

 

·        займається підготовкою необхідної документації для судового розгляду та  проводить заявку клопотань;

 

·        в разі необхідності оскаржує обрану раніше міру запобіжного заходу;

 

·        збирає необхідні дані котрі характеризують обвинуваченого;

 

·        вивчає матеіали кримінального провадження.

 

Адвокат займається також:

 

·        захистом інтересів клієнта у судах вищих інстанцій;

 

·        ретельним вивченням матеріалів кримінальної справи.

 

   Захист по кримінальним справам адвоката Гордєєва - це компетентна, кваліфікована та вчасна допомога у кримінальній справі. Тож не витрачайте дорогоцінний час на пошуки адвоката котрий спеціалізується на захисті людей у кримінальних справах. Звертайтеся до нас! Якісна юридично-правова допомога при розгляді кримінальної справи - це запорука успішного вирішення справи у суді.


 

 

Якщо Вам необхідні юридичні послуги в м. Хмельницькому та по всій території України юридичне бюро адвоката Гордєєва надасть допомогу, в різних галузях права, представить ваші інтереси в судах, надасть послуги адвоката, ви зможете отримати юридичну консультацію та комплексні юридичні услуги, і будь яку іншу юридичну допомогу. Все це ви зможете отримати звернувшись до нас:


  -29000, Україна,  м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 24/1,оф.3,

тел.: +3 8(0382) 65-98-82,  моб.:+3 8(067) 738-99-88.     f

 

 • 29.07.15
  29 липня 2015 року пішла з життя Клара Григорівна Маргулян.

  заслужений юрист України. Переможець конкурсу «Людина року-2001» у номінації «За професіоналізм», «Людина року-2002» у номінації «Благодійник» вона понад 60 років працювала в адвокатурі, тривалий час очолювала кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури Хмельницької області.


 • 11.04.15
  Вітаю вас із світлим Воскресінням Христовим!

       Я щасливий, що в ці  хвилини ми разом, і увесь православний світ, і з вірою та любов’ю славимо це свято, який, ми маємо надію, принесе нам усім багато радості, та щастя,  -  мир  і  благодать  на  нашу землю.                                       


 • 09.06.14
  Пояснительная записка к проекту Закона о внесении изменений в Закон Украины

  Перший досвід реалізації Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» свідчить про необхідність подальшого удосконалення правового регулювання питань доступу до зайняття адвокатською діяльністю, розширення професійних прав адвокатів і забезпечення гарантій здійснення адвокатської діяльності, а також удосконалення інституційної основи адвокатури.


 • Все статьи