Адвокат - юридические услуги
Украина,   г. Хмельницкий,   ул. Проскуровская,24/1, кв.3
тел.:   8(0382) 65-98-82,   моб.:  8(067) 738-99-88,   факс: 8(0382) 65-98-82
e-mail: udaha77@mail.ru

Адвокат - юридические услуги
Адвокат г.Хмельницкий, Леонид Гордеев
О нас
ОФІС у 3D ФОРМАТІ
Справочник
Программа для сдачи экзамена на адвоката
Юридические услуги
Как стать адвокатом в городе Хмельницком
Обновлённый реестр адвокатов Хмельницкой области
Хмельницька обласна громадська організація Об`єднання правників «Подільський правозахисний рух»
vybory.org.ua м.Хмельницький. Вибори 2014 р.
СТАТЬИ
Наши партнёры
Контакты


Юристи по земельним спорам в Хмельницькому


Юристи по земельним спорам в Хмельницькому


Фахівці юридичного бюро адвоката Гордєєва надають правову допомогу із земельних питань. За допомогою наших адвокатів ви зможете розвязати земельні спори за короткий час та без значних фінансових витрат.

 

Здебільшого правові конфлікти, щодо земельних ділянок зявляються саме через неспроможність сторін юридично грамотно підійти до розгляду проблемного питання. Згідно українського законодавства земельні відносини – це ті відносини, що охоплюють поняття володіння, користування, розпорядження певною частиною землі. Суб'єктами земельних відносин є громадяни, юридичні особи, органи місцевого самоврядування та державної влади. Обєктом таких відносин є та земля, котра знаходиться в межах території держави Україна, земельні ділянки та права на них, а також земельні паї.  

 

Земельні спори – це здебільшого конфлікти, які безпосередньо пов’язані недотриманням та забезпеченням прав власності, а також претензії третіх осіб, щодо надання права володіння чи користування землею.   

 

Земельні конфлікти займають категорію справ із високим рівнем складності. Саме у розгляді такої справи кваліфікований юрист (земельний адвокат) відіграє неабияку роль у вирішенні справи на користь клієнта. Варто памятати, що невчасне звернення до фахівця, щодо земельного конфлікту може мати критичні наслідки. Наші земельні адвокати, юристи ретельно вивчать надані вами документи та проаналізують саму ситуацію, яка склалася навколо земельної ділянки, після чого вам буде запропоновано найбільш оптимальні шляхи її вирішення. Звісно ж найкращий варіант – це врегулювання земельного конфлікту до судового розгляду.

 

Часто випадає нагода за допомогою переговорів до судового засідання вирішити конфліктні питання. Проте, аби перемовини пройшли успішно вам буде необхідним адвокат по земельним спорам, котрий представлятиме Вас на судовому розгляді справи.   


Перелік юридичних послуг по земельним питанням у м. Хмельницькому, які надають наші адвокати, юристи:


 • розвязання спорів щодо розмежування ділянки;
 • розподіл земельної власності між сторонами;
 • конфлікти щодо користування та права власності на ту чи іншу ділянку землі;
 • оскарження дій чи бездіяльності державних органів у рамках земельних конфліктів;
 • оскарження незаконного володіння земельними ділянками;
 • кваліфікований юридичний супровід, представлення інтересів клієнта у судах різних інстанцій;
 • визнання права власності земельної ділянки та інше.

Опираючись на багаторічний досвід роботи в галузі земельного права, ми можемо стверджувати, що вітчизняне законодавство має багато прогалин саме у цій сфері. Тож у випадку, якщо вам необхідний кваліфікований юрист із земельних питань (в м. Хмельницькому і області), або ж негайне вирішення конфліктної ситуації навколо земельних питань у правовому руслі – телефонуйте нам і спільно ми знайдемо вірний шлях розв’язання проблемної ситуації.    

 

Пошук: земельний юрист м. Хмельницький, земельний адвокат в Хмельницькому, юрист із земельних питань, адвокат по земельних питань, Юридична консультація в Хмельницькому, земельні спори, Хмельницький.

 

 

Якщо Вам необхідні юридичні послуги в м. Хмельницькому та по всій території України юридичне бюро адвоката Гордєєва надасть допомогу, в різних галузях права, представить ваші інтереси в судах, надасть послуги адвоката, ви зможете отримати юридичну консультацію та комплексні юридичні услуги, і будь яку іншу юридичну допомогу. Все це ви зможете отримати звернувшись до нас:


  -29000, Україна,  м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 24/1,оф.3,

                 тел.: +3 8(0382) 65-98-82,  моб.:+3 8(067) 738-99-88.                      f

 

 • 29.07.15
  29 липня 2015 року пішла з життя Клара Григорівна Маргулян.

  заслужений юрист України. Переможець конкурсу «Людина року-2001» у номінації «За професіоналізм», «Людина року-2002» у номінації «Благодійник» вона понад 60 років працювала в адвокатурі, тривалий час очолювала кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури Хмельницької області.


 • 11.04.15
  Вітаю вас із світлим Воскресінням Христовим!

       Я щасливий, що в ці  хвилини ми разом, і увесь православний світ, і з вірою та любов’ю славимо це свято, який, ми маємо надію, принесе нам усім багато радості, та щастя,  -  мир  і  благодать  на  нашу землю.                                       


 • 09.06.14
  Пояснительная записка к проекту Закона о внесении изменений в Закон Украины

  Перший досвід реалізації Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» свідчить про необхідність подальшого удосконалення правового регулювання питань доступу до зайняття адвокатською діяльністю, розширення професійних прав адвокатів і забезпечення гарантій здійснення адвокатської діяльності, а також удосконалення інституційної основи адвокатури.


 • Все статьи