Адвокат - юридические услуги
Украина,   г. Хмельницкий,   ул. Проскуровская,24/1, кв.3
тел.:   8(0382) 65-98-82,   моб.:  8(067) 738-99-88,   факс: 8(0382) 65-98-82
e-mail: udaha77@mail.ru

Адвокат - юридические услуги
Адвокат г.Хмельницкий, Леонид Гордеев
О нас
ОФІС у 3D ФОРМАТІ
Справочник
Программа для сдачи экзамена на адвоката
Юридические услуги
Как стать адвокатом в городе Хмельницком
Обновлённый реестр адвокатов Хмельницкой области
Хмельницька обласна громадська організація Об`єднання правників «Подільський правозахисний рух»
vybory.org.ua м.Хмельницький. Вибори 2014 р.
СТАТЬИ
Наши партнёры
Контакты


Юридична допомога у м. Хмельницькому по житлових спорах

Житлові спори – та дієва юридична допомога у м. Хмельницькому.


       Згідно статті 47 української Конституції держава гарантує кожному право на житло. Саме держава формує ті умови, за яких людина матиме можливість збудувати оселю чи купити її, або ж орендувати.

 

       Але через те, що нині у державі діє недосконала законодавча база і доволі часто передбачити дії тих, чи інших державних мужів у житловому (а також переплетених з ним спадковому та сімейному) праву, сьогодні стає все необхіднішим адвокат з житлових справ, котрий надає послуги фізичним особам. Нині більшій частині українського суспільства зрозуміло, що якісну та дієву поміч у розв’язанні тих чи інших конфліктів, що пов’язані із документацією на право власності нерухомості та майна, може забезпечити лише професійний адвокат, який є досвідченим у розв’язанні таких спорів.

 

       Тож потрібно памятати, що згідно статті 48 Конституції України кожен має право на достатній життєвий рівень для себе особисто та своєї родини. А це поняття містить у собі достойне місце проживання, харчування та одяг.   


       Тож наші адвокати з житлових спорів нададуть висококваліфіковану юридичну допомогу громадянам з таких питань:

·       визнання права власності на нерухомість, а також на те житло, яке переходить до особи у спадок;

·    розірвання договору обмін (ренти, дарування, купівлі-продажу, безоплатного користування, оренди, та  інших);

·       майнові права подружжя;

·    подання скарги через відмову у реєстрації громадянина за місцем проживання, приватизації квартири, будинку, тощо;

·       вселення в житлове приміщення та виселення з такого.


     До того ж наші адвокати з житлових питань вивчають відповідність законодавчих норм, та представляють інтереси своїх клієнтів як у м. Хмельницькому, так і за його межами, під час укладання, або ж підготовки договорів щодо житла - його купівлі чи продажу, пайової частки, винаймання та велику кількість інших питань, які виникають при укладенні угод з нерухомістю.         


   У юридичному бюро адвоката Гордєєва кажуть, що вирішенням проблематичних питань, які пов’язані із правами власності, мусять займатися ті адвокати з житлових спорів, які мають відповідний досвід у судовій практиці. Тож у ситуації, коли немає можливості вирішити питання без судового розгляду, інтереси клієнта представлятиме успішний досвідчений фахівець на всіх етапах судової тяганини. Наші адвокати завчасно обговорюють для заявника можливість позитивного вирішення проблеми.    

 

 

 

Якщо Вам необхідні юридичні послуги в м. Хмельницькому та по всій території України юридичне бюро адвоката Гордєєва надасть допомогу, в різних галузях права, представить ваші інтереси в судах, надасть послуги адвоката, ви зможете отримати юридичну консультацію та комплексні юридичні услуги, і будь яку іншу юридичну допомогу. Все це ви зможете отримати звернувшись до нас:


  -29000, Україна,  м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 24/1,оф.3,

             тел.: +3 8(0382) 65-98-82,  моб.:+3 8(067) 738-99-88.                f

 • 29.07.15
  29 липня 2015 року пішла з життя Клара Григорівна Маргулян.

  заслужений юрист України. Переможець конкурсу «Людина року-2001» у номінації «За професіоналізм», «Людина року-2002» у номінації «Благодійник» вона понад 60 років працювала в адвокатурі, тривалий час очолювала кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури Хмельницької області.


 • 11.04.15
  Вітаю вас із світлим Воскресінням Христовим!

       Я щасливий, що в ці  хвилини ми разом, і увесь православний світ, і з вірою та любов’ю славимо це свято, який, ми маємо надію, принесе нам усім багато радості, та щастя,  -  мир  і  благодать  на  нашу землю.                                       


 • 09.06.14
  Пояснительная записка к проекту Закона о внесении изменений в Закон Украины

  Перший досвід реалізації Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» свідчить про необхідність подальшого удосконалення правового регулювання питань доступу до зайняття адвокатською діяльністю, розширення професійних прав адвокатів і забезпечення гарантій здійснення адвокатської діяльності, а також удосконалення інституційної основи адвокатури.


 • Все статьи